Nagrody 2022

undowanych przez Partnerów Konkursu.

  • Firma Image Recording Solutions ufundowała nagrody w postaci aparatów fotograficznych dla każdego członka zespołu, który utworzy najlepszą pracę konkursową w oparciu o dostarczone przez tę firmę oprogramowanie. Dodatkowe informacje na temat produktów IRS można znaleźć tutaj.Do wygrania jest aparat BenQ GH600 w kolorze czarnym.  (zdjęcie1, zdjęcie2)
  • Firma Microsoft przygotowała nagrody dla członków zespołu, który wykona najlepszą pracę w technologii Microsoft. Członkowie drużyny wyróżnionej przez firmę Microsoft będą mieli możliwość odbycia w firmie Microsoft 2 miesięcznego stażu.
    Kryteria oceny wyróżnionej drużyny to:

1. Projekt wykonany jest z użyciem technologii firmy Microsoft (co najmniej w 60%).

2. Projekt posiada poprawnie i estetycznie zaprojektowany interfejs użytkownika.

3. Projekt ma realną szansę na wdrożenie produkcyjne.

  • Centrum Hewelianum w Gdańsku ufundowało nagrodę pieniężną dla zespołu, który przygotuje pracę do wykorzystania w Centrum. Szczegóły wkrótce.

Co więcej? Na etap III oraz IV konkursu zostaną zaproszeni przedstawiciele firm partnerskich oraz innych z branży IT, którzy oceniać będą prace konkursowe. Jest to niepowtarzalna szansa, aby zaprezentować się przez potencjalnym pracodawcą, czy fundatorem atrakcyjnego stażu. A może firmy będą zainteresowane zakupem przygotowanego na konkurs oprogramowania…?

Weź udział w konkursie! Naprawdę warto!

Dodaj komentarz